HomeNewsTour DatesBandsHistoryOzzfest StoreOzTVPhotosForum
Welcome, Guest. Please login or register.
News: Welcome Back!
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Nike Air Max wypompować świeże nowe kolorystyki i zmiany  (Read 99 times)
eelerust
Community
New Member
*
Posts: 3View Profile
« on: August 10, 2014, 10:50:51 pm »
Nie należy lekceważyć, Nike Air Max 1 Damskie światła nadal wypompować świeże nowe kolorystyki i zmiany. Dodanie do rosnącej listy kropli to "Iron Zielony" interpretacja, że pary, lekka konstrukcja z tworzywa sztucznego z domieszką kolorach ziemi, V, i popiołu jasnoszary opiekę nad akcentami i podeszwa środkowa odpowiednio. Czytaj dalej, aby wziąć w niektórych szczegółowych zdjęć, dzięki uprzejmości UE Kicks, i pamiętaj, aby udać się teraz do titolo policjanta.

W przypadku, gdy brakowało początkowe uwalnianie bardzo poszukiwane Nike Air Max 1 Sklep "Moon Landing", Hanon ogłosił, że będą one rzeczywiście być ponownie uruchomienie kopnięcia w Internecie. Się odbyć na brytyjski detalista oparte wziął do swojej stronie Facebook pozwolić sneakerheadów wiedzieć, że pierwsze zamówienia złożone w dniu 20 lipca został odwołany i że druga próba będzie. Z drugim przypadkiem nieco mniej niż 2 dni z dala, robisz kolejną próbę odbioru jednego roku w najnowszych wersjach?

Nike Air Max 90 Damskie czyni silną pokazano na początku 2014 roku na piętach z zespołu Red pary, które pojawiły się w sieci kilka tygodni temu jest ten nowy szary i czarny kolorystyka.Niemal monochromatyczne górnej wykorzystuje mieszaninę materiałów, jak na śródstopia, pięty i palców pojawia nubukowej. Skóra jest używany w innym miejscu.Czarny Swoosh działa na połowie panelu kontrastu i brandingu, a biały znacznik języka mecze się z podeszwy. Nieobecne w tym kolorze-up jest pomarańczowy znacznik, który pojawił się na wspomnianej pary.

Nike Air Max 90 Sklep jest bezszwowe połączenie innowacji przeszłości i teraźniejszości. Pierwotnie opracowany w 1980 roku, Air Mariah jest czołową wyścigowy tor drogowy i lekkie buty z Nike, który pozostał w linii przez 90-tych. Głównym roszczenie Nike Air Mariah do sławy w historii Nike Running było to, że pierwszy fabularne Air. Do przodu do 2009 roku, ostatni amortyzująca pianka i górne innowacje budowlane dał Nike Sportswear narzędzia do oryginalnego Air Mariah jeszcze lepiej. Dodawanie Lunar pianę, lekki i niezwykle czułe pianki opracowanej dla naszych zawodników, nie budowa szyć, jak również najnowsze materiały opracowane dozwolone projektanci obuwia Nike Sportswear ponownie zbudować Mariah Górny, który jest lżejszy i bardziej komfortowe niż kiedykolwiek.
Logged

Pages: [1]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
WEBSITE & CONTENTS © DIVINE RECORDINGS.     Terms of Use | Privacy Policy

Websites for Music Festivals